Drodzy biegacze - dziękujemy! Kilka słów od dyrektora Wojciecha Gęstwy

Drodzy biegacze!

news1Po raz kolejny, razem z całą ekipą organizatorów, służb porządkowych, wolontariuszy i wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu nisko kłaniamy się Wam w wyrazie podziękowania! To właśnie dla Was przez cały rok od poprzedniej edycji wrocławskiego biegu, ciężko pracowaliśmy, by umożliwić pokonanie 21 097,5 metra ulicami Miasta Spotkań. Razem z Wami przeszliśmy do historii bijąc kolejny rekord frekwencji – w trasę wyruszyły bowiem dokładnie 10832 osoby…

Za każdym razem, kiedy rzesza biegaczy przemierza Wrocław podczas półmaratonu, w naszych sercach pojawia się niezwykła i niespotykana mieszanka emocji: radość, satysfakcja, pasja i poczucie odpowiedzialności. To Wy jesteście najważniejszym elementem skomplikowanej układanki, której efektem końcowym jest prawie 11 000 uśmiechniętych, choć zmęczonych, twarzy na finiszu na Stadionie Olimpijskim.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za możliwość przeżycia wspaniałych chwil. Do zobaczenia już niedługo, we wrześniu – 9. września czekamy na Was na starcie 36. PKO Wrocław Maratonu!

 

Z wyrazami szacunku

Wojciech Gęstwa

Dyrektor  6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu