Ułatwienia dostępu

Volley Wrocław Mistrzyniami i Wicemistrzyniami Dolnego Śląska

Serdecznie gratulujemy zespołowi Volley Wrocław, którego siatkarki wywalczyły tytuł Mistrzyń i Wicemistrzyń Dolnego Śląska podczas zawodów w hali MCS Wrocław przy ul. Parkowej!

W finałach Dolnośląskiej Ligi Juniorek, które odbywały się w tym tygodniu (25-27.01.2022 r.) wystąpiły aż dwa składy Volley Wrocław. Spośród czterech drużyn, które wzięły udział w tym etapie rywalizacji, jedyną niepokonaną był zespół Juniorek Volley Wrocław prowadzony przez trenera Rafała Błaszczyka. Tym samym dziewczęta wywalczyły tytuł Mistrzyń Dolnego Śląska i złote medale!

Tuż za nimi, na drugim stopniu podium uplasował się drugi zespół Volley Wrocław (dla którego właściwą kategorią wiekową są juniorki młodsze), pod wodzą trenera Andrzeja Krowiaka.

Serdecznie gratulujemy wywalczonych tytułów i życzymy dalszych sukcesów - zarówno w juniorskich rozgrywkach, jak i w trakcie całej kariery!