Ułatwienia dostępu

WrocWalk 2023. Zapoznaj się z najważniejszymi informacjami

“WrocWalk” to nie tylko zabawa, to prawdziwa przygoda! Całe miasto staje się planszą do gry, a uczestnicy mają okazję odkryć Wrocław na nowo. To doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki miasta, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to w duchu zabawy, niepodległości  i wspólnego spędzania czasu. Zapoznaj się z pigułką informacji o wydarzeniu.


Trasy


Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy – „Trasa Przebojowa”, „Trasa Tajemnic” i Trasa WROwerowa”. Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty z poprzednich odsłon “WrocWalka”, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.


1.Trasa Przebojowa: Teatr Capitol, Opera, Wieża matematyczna, Klasztor Bonifratrów, Muzeum Poczty Polskiej, Muzeum Pana Tadeusza, Ossolineum, Wyspa Słodowa.


2. Trasa Tajemnic : Hotel Monopol, Jatki, Ogród Ossolineum, Renoma, Katedra Marii Magdaleny, Panorama Racławicka, Wyspa Słodowa.


3. Trasa WROwerowa: Stadion Olimpijski, Hala Stulecia, Arena Tarczyński, Stadion przy ul. Oporowskiej, Skatepark, Welodrom, Wyspa Słodowa.


Odbiór pakietów 


Biuro Zawodów będzie funkcjonowało w Przejściu Dialog przy ul. Świdnickiej 19. Pakiety startowe należy odebrać 10 listopada w godzinach 12:00-20:00 lub w dniu imprezy tj. 11 listopada od godz. 8:00 do12:00.


Uczestnictwo


Punkty, na których można zbierać pieczątki będą otwarte 11 listopada od godz. 10:00 do 16:00. Kolejność kolekcjonowania pieczątek jest dowolna. Podczas zabawy nie obowiązuje klasyfikacja, a czas ukończenia gry nie jest liczony. Meta tradycyjnie znajdzie się przy pręgierzu na wrocławskim rynku, a medal po zebraniu wszystkich pieczątek ze swojej trasy będzie można odebrać między godz.10:30 a 18:00.


Kontakt


W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:

Adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer telefonu: 571 351 098