Ułatwienia dostępu

Zarządzenie Prezydenta Wrocławia w sprawie programu “Tanie Granie”


Informujemy, że  20 czerwca br.  prezydent Wrocławia wydał Zarządzenie nr 10601/23
w sprawie programu „Tanie Granie” 2023-2024 dla klubów sportowych grających
w rozgrywkach centralnych w sporcie grupowym. Celem programu jest rozwój sportu wyczynowego poprzez ułatwienie dostępu do bazy sportowej. Jego organizatorem ponownie zostało Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław.


Kto może skorzystać z programu?


Beneficjentem programu “Tanie Granie” mogą zostać podmioty sportowe, które swoją działalność realizują na terenie Gminy Wrocław. Jednym z warunków zgłoszeniowych jest uczestnictwo w rozgrywkach na szczeblu krajowym. Wnioski mogą składać kluby, stowarzyszenia czy sportowe spółki akcyjne z różnych dyscyplin sportu zespołowego, m.in. piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej i futsalu. W przypadku zakwalifikowania do programu,


Jak się zgłosić?


Warunkiem udziału w programie jest złożenie wniosku w siedzibie Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław przy al. Jana Ignacego Paderewskiego 35. Dokumenty można składać do 14 lipca, a termin na ich rozpatrzenie mija 21 lipca. Program potrwa od 1 sierpnia br. do 30 czerwca 2024 roku. Wszystkie szczegóły i pełną treść zarządzenia można znaleźć TUTAJ (UWAGA! LINK OTWIERA SIĘ W NOWYM OKNIE)