Ułatwienia dostępu

faq CZYLI NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wejdź w zakładkę „ZAPISY”. Jeśli masz konto na DataSport, zaloguj się swoimi danymi. Jeśli nie, kliknij „nie posiadam konta” – uzyskasz możliwość założenia konta. Po zalogowaniu zostaniesz przeniesiony do strony zapisów. Przed przystąpieniem do jakikolwiek dalszych czynności, należy zapoznać się z regulaminem Biegu i potwierdzić to kliknięciem w odpowiednim miejscu. Możesz wybrać opcję „Chcę być anonimowy” wtedy Twoje dane, w  tym imię i nazwisko, nie pojawią się na listach zgłoszeniowych, listach wyników, ani nigdzie indziej, będziesz mógł się zidentyfikować wyłącznie po numerze startowym. Po wypełnieniu wszystkich danych osobowych, zostaniesz przeniesiony do karty płatności, gdzie możesz wybrać płatność online (Imoje). Po zatwierdzeniu płatności lub zaksięgowaniu opłaty na koncie Organizatora twoje nazwisko będzie widoczne na liście startowej.

Twój indywidualny numer startowy poznasz w momencie odbierania go w biurze zawodów. Do tego niezbędny jest Twój indywidualny kod QR, który dostaniesz mejlem/smsem około tygodnia przed Biegiem.

Sprawdź czy dokonałeś opłaty za Bieg. Jeśli uiściłeś opłatę prześlij potwierdzenie na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli nie dokonałeś opłaty sprawdź czy zgłoszenia są jeszcze przyjmowane (limit mógł zostać wyczerpany). Jeśli zgłoszenia jeszcze trwają wpłać kwotę zgodną z regulaminem i skontaktuj się z biurem zawodów e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nazwisko może być niewidoczne, jeśli zaznaczyłeś w zgłoszeniu opcję „Chcę być anonimowy”.

Skontaktuj się z biurem zawodów e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Nazwisko może być niewidoczne, jeśli zaznaczyłeś w zgłoszeniu opcję „Chcę być anonimowy”.

Według Regulaminu zwrotu można dokonać do 15 marca 2024 roku.

Cesje pakietu startowego są możliwe do 31 maja 2024. Po zaznaczeniu w panelu Zawodnika chęci zrobienia cesji, na adres e-mail, zgodny z profilem Zawodnika, zostanie wysłany link do przekazania pakietu startowego nowemu Zawodnikowi.

 

 

Opłata za pomiar czasu wliczona jest w opłatę startową. Chip do pomiaru czasu jest jednorazowy i umiejscowiony w numerze startowym. Prosimy nie odrywać chipu od numeru.


Nie, raz zadeklarowany rozmiar i model (damska lub męska) nie może być zmieniony.

Biuro Zawodów będzie znajdowało się na terenie Stadionu Olimpijskiego (Al. I. J. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław, dokładna lokalizacja zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.mcs.wroc.pl/polmaraton.

Godziny pracy Biura Zawodów:

1) w czwartek 13.06.2024 r. w godz. 15.00 - 20.00,

2) w piątek 14.06.2024 r. w godz. 12:00 - 20.00,

3) w sobotę 15.06.2024 r. w godz. 10:00 – 21:00

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

 

Pakiet startowy 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu zawiera: chrupki Boramex, żel energetyczny High5, izotonik ISO Fresh, owsiankę #SecretFitness firmy Melvit S.A, Miłosław piwo bezalkoholowe IPA browaru Fortuna oraz brelok okolicznościowy.

 

 

Tak, będzie mu do tego potrzebny jedynie Twój kod QR.


Depozyt będzie znajdował się na terenie miasteczka Biegowego, na Stadionie Olimpijskim (al. l. J. Paderewskiego 35 51-612 Wrocław). Będzie czynny od 15 czerwca od godziny 17:00 do 16 czerwca do godziny 02:30. Przekazywanie rzeczy do depozytu odbywać się będzie w dniu 15 czerwca 2024 od godziny 17:00 do godziny 21:30. Wydawanie rzeczy z depozytu odbywać się będzie do 16 czerwca 2024 za okazaniem numeru porządkowego do godziny 02:30. Po godzinach pracy, w celu odebrania pozostawionych rzeczy należy skontaktować się z Organizatorem pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Szatnie, prysznice i toalety: będą dostępne na terenie Stadionu Olimpijskiego. Dokładna lokalizacja zostanie ogłoszona na stronie internetowej www.mcs.wroc.pl/polmaraton.

Tak, za okazaniem numeru startowego zawodnicy mogą podróżować MPK Wrocław bezpłatnie w dniach 15.06.2024 oraz 16.06.2024

Organizator nie zapewnia noclegów dla Zawodników.10. Nocny Wrocław Półmaraton odbędzie się w dniu 15 czerwca 2024 r. (sobota) we Wrocławiu. Start: Stadion Olimpijski (płyta główna) o godz. 22:00 (al. I. J. Paderewskiego 35, 51-612 Wrocław). Zawodnicy na start muszą się zgłosić od godz. 21:30 do 21:40.

 

Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Pacemaker to osoba, która od startu do mety prowadzi Bieg (najczęściej jednostajnym tempem) na określony czas. Zadaniem Pacemakerów jest pomoc wszystkim chętnym Zawodnikom w  dotarciu do mety w zamierzonym czasie.Każdy z Pacemakerów będzie ubrany w koszulkę identyfikacyjną. Rozpoznasz go także po balonie wypełnionym helem, na którym zobaczysz czas, na jaki „zając” poprowadzi grupę.

Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 3 godziny netto. Zawodnicy, którzy na półmetku Biegu osiągają czas powyżej 1,5 godziny zobowiązani będą do przerwania Biegu i  zejścia z trasy. Wszyscy Zawodnicy, którzy nie dobiegną do mety do godz. 01:30 zobowiązani będą do przerwania Biegu i zejścia z trasy lub dojechania do mety pojazdem oznaczonym napisem KONIEC BIEGU.

To czas mierzony od chwili minięcia linii startu do momentu przekroczenia linii mety przez Zawodnika.

To czas mierzony od strzału startera do momentu przekroczenia linii mety przez Zawodnika.

Podczas Biegu wszyscy Zawodnicy muszą posiadać numery startowe przymocowane do koszulek z przodu na klatce piersiowej. Pod karą dyskwalifikacji niedopuszczalne jest zasłanianie numeru startowego (w części lub całości). Organizator nie wyraża zgody na start osoby z numerem startowym przypisanym do innego Biegacza.


Dokładny przebieg trasy, profil, certyfikat oraz orientacyjne czasy przebiegów zostaną opublikowane na stronie www.mcs.wroc.pl/polmaraton w zakładce „DLA ZAWODNIKÓW ->TRASA".

Punkty nawadniania z wodą do picia (znajdować się będą na około 5, 10, 15, 18 kilometrze). Punkty odżywcze zaopatrzone w napoje izotoniczne oraz produkty odżywcze (znajdować się będą na około 10, 18 kilometrze).


Na trasie zostaną oznaczone wszystkie kilometry: od 1. do 21. (co 1 km).

Organizator nie przyjmuje prywatnych odżywek na punkty nawadniania oraz punkty odżywcze.

Nieoficjalne wyniki Półmaratonu zamieszczone są w ciągu doby od zakończenia biegu.

Oficjalny komunikat końcowy, przygotowywany jest po uzyskaniu protokołu Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie do 30 dni od dnia ukończenia biegu.


Organizator zapewnia Zawodnikom na mecie Biegu: wodę i posiłek regeneracyjny (Strefa GASTRO).

Nagrody pieniężne zdobyte przez Zawodniczki i Zawodników będą przekazywane wyłącznie przelewem na wskazane osobiste konto bankowe Zawodnika (nagrody nie będą wypłacane gotówką) w terminie do 31.07.2024. Zdobywcom nagród pieniężnych i premii zostanie potrącony podatek dochodowy od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.


Organizator zapewnia Zawodnikom ubezpieczenie NNW (na czas Biegu).

W 10. Nocnym Wrocław Półmaratonie prawo startu mają osoby, które najpóźniej do 15.06.2024 r. ukończą 18 lat.

Zawodnik wypełniając formularz zgłoszeniowy potwierdza, iż startuje wyłącznie na własną odpowiedzialność i ponosi związane z tym ryzyko. Oświadcza, że jest zdolny do udziału w Biegu, nie są mu znane żadne powody o charakterze zdrowotnym wykluczające go z udziału i przyjmuje do wiadomości, że udział w Biegu wiąże się z wysiłkiem fizycznym i pociąga za sobą ryzyko i zagrożenia wypadkami, możliwością obrażeń ciała i urazów fizycznych (w tym śmierć). Organizator zaleca przed rozpoczęciem przygotowań do Biegu dokonanie badań lekarskich w zależności od wieku i kondycji Zawodnika.


Kontakt z Organizatorem jest możliwy telefonicznie, w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..