Ułatwienia dostępu

FREQUENTLY ASKED QUESTION

Czyli najczęściej zadawane pytania.

 

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Bardzo często zdarza się, że odpowiedź na nurtujące Was pytanie jest właśnie tu!

 

Zapraszamy do lektury!

Przejście Dialog, ul. Świdnicka 19, w dniach:

- 10 listopada (piątek) godziny: 12.00 - 20.00

- 11 listopada (sobota) godziny: 8.00 - 12.00

Tak, zgodnie z paragrafem 5, punkt 6 regulaminu, odbiór odbywa się za pomocą kodu QR, osoba musi posiadać kod QR udostępniony przez osobę zgłoszoną

Tak. Obsługa na Punktach Kontrolnych będzie stemplować mapki w piątek 11 listopada w godz. 10.00-16.00. Za zebranie kompletu pieczątek uczestnik otrzyma medal na mecie.

Aby zebrać komplet pieczątek należy odnaleźć punkty kontrolne z wybranej przez siebie trasy zlokalizowane w okolicach głównych wejść do obiektów. Spis punktów będzie znajdował się na mapce, którą otrzyma każdy uczestnik podczas weryfikacji.

Uczestnik WrocWalk Marathon tak jak każdy turysta odwiedzający obiekty turystyczne jest zobowiązany do przestrzegania wewnętrznych regulaminów obiektów.

Tak, w biurze będzie możliwość zapisów on-line i dokonania opłaty – będzie udostępniony laptop.

Rekomendujemy, aby spacerowicze przemieszczali się między obiektami pieszo. W ten sposób mogą państwo podziwiać Wrocław i wszelkie inne ciekawe miejsca na trasie WWM. Nie będziemy jednak dyskwalifikować uczestników za korzystanie z MPK

Każdy uczestnik ma prawo do bezpłatnego wejścia do obiektów jednak tylko po okazaniu mapki uczestnika otrzymanej w Biurze Zawodów w dniu weryfikacji.

Niestety nie, według regulaminu raz uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.

Można oczywiście, ponieważ spacer przebiega ulicami miasta, które są ogólnodostępne dla wszystkich, jednak dziecko w takim przypadku nie jest uprawnione do bezpłatnego wejścia do obiektów, nie otrzyma pakietu startowego ani medalu

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie Państwo w Regulaminie imprezy 

Zgodnie z regulaminem paragraf 4, punkt 3, uczestnik może wziąć udział w więcej niż jednej trasie, jednak każda trasa wymaga odrębnej opłaty.