10. Nocny Wrocław Półmaraton - poznaliśmy projekt medalu

W świecie biegaczy nie ma chyba nic bardziej satysfakcjonującego niż przekraczanie własnych granic i pokonywanie kolejnych dystansów. Gdy za włożony wysiłek otrzymuje się wyjątkowy medal, to radość jest podwójna. W przypadku dziesiątej edycji Nocnego Wrocław Półmaratonu, uczestnicy będą mieli okazję zdobyć coś naprawdę unikatowego - niepowtarzalny medal w kształcie iksa.


X Nocny Wrocław Półmaraton


Rzymska dziesiątka jest nie tylko odzwierciedleniem jubileuszowej edycji biegu, ale także ukłonem w stronę wszystkich tych, którzy od lat oddają się bieganiu w nocnych zakątkach malowniczego Wrocławia. Medal pokryty ciepłym, złotym kolorem to niezapomniana pamiątka dla każdego uczestnika jubileuszowej imprezy. To właśnie złotym iksem należy zaznaczyć Wrocław na przyszłorocznej, biegowej mapie Polski.

Jedna strona medalu prezentuje charakterystyczny napis "Nocny Wrocław Półmaraton", zdobiący tło widokiem księżyca i gwiazd. Niżej widnieje kształt panoramy miasta. Oba elementy tworzą razem tajemniczą całość, podkreślającą magię każdego z minionych Nocnych Wrocław Półmaratonów.

Z drugiej strony medalu znajdują się cyfry odnoszące się do poprzednich edycji biegu. To subtelne przypomnienie o historii wydarzenia, o drodze, którą pokonali wszyscy, którzy wzięli udział w minionych odsłonach wydarzenia. Każda z nich to ogromny krok w kształtowaniu się jednej z największych imprez biegowych w Polsce, która w przyszłym roku obchodzi jubileusz.


Kiedy rozpoczną się zapisy?


Nocny Wrocław Półmaraton to wydarzenie, które zdobyło uznanie biegaczy na całym świecie, a poprzednia edycja cieszyła się szczególnie pochlebnymi recenzjami. Trasa biegu, atmosfera oraz profesjonalna organizacja sprawiły, że uczestnicy wrócili do domu z uśmiechem na twarzy i satysfakcją w sercach.

Warto już teraz zaznaczyć datę 15 czerwca 2024 roku w kalendarzu, bo to właśnie wtedy odbędzie się jubileuszowy bieg. Zapisy, tradycyjnie rozpoczną się 1 stycznia, minutę po północy. Wszystkie informacje dotyczące 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu znajdują się w mediach społecznościowych organizatora (facebook.com/nocnywroclawpolmaraton) oraz na mcs.wroc.pl/polmaraton