Ułatwienia dostępu

Przypominamy: Zostań wolontariuszem podczas 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu!

Mamy komplet! 800 wolontariuszy dołączyło do drużyny, wspierającej naszych biegaczy, podczas jubileuszowego 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu. Rekrutacja dobiegła końca - zapraszamy do naszej drużyny za rok.

 

Zostań wolontariuszem 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu!


Mamy zaszczyt poinformować Was o wyjątkowej możliwości uczestnictwa w wolontariacie podczas jubileuszowego 10. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu, który odbędzie się w dniu 15 czerwca 2024 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w jednym z największych wydarzeń biegowych w Europie, bez względu na wiek czy status edukacyjny.


Korzyści dla wolontariuszy:


Doświadczenie i umiejętności: Praca przy ogromnym wydarzeniu stanowi doskonałą okazję do zdobycia praktycznych umiejętności organizacyjnych, komunikacyjnych oraz pracy w zespole.


Kontakty: Dołączenie do naszego zespołu to szansa na nawiązanie nowych znajomości i wspólne przeżycie wartościowych chwil.


Pakiet Wolontariusza: Każdy z uczestników otrzyma atrakcyjny pakiet upominkowy, zawierający m.in. koszulkę, gadżety, identyfikator, posiłek, słodką bułkę oraz certyfikat uczestnictwa.


Zadania wolontariuszy obejmują:


Pomoc przy starcie, na trasie oraz na mecie biegu,
Rozdawanie medali,
Wsparcie w punktach z wodą/wyżywieniem na trasie i mecie,
Pomoc w biurze zawodów i depozycie,
Zadania przy biegu rodzinnym,
Różnorodne aktywności w innych strefach.


Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej. 
Chcesz zgłosić do nas grupę osób? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem e-maila.
Zgłoszenia przyjmujemy do 31.05.2024 roku. 
Liczymy na Wasze zaangażowanie i entuzjazm w tworzeniu niezapomnianego wydarzenia sportowego! Wolontariat to nie tylko szansa na rozwój, ale także świetna okazja do budowania cennych kontaktów i bycia częścią jednego z najbardziej wyjątkowych biegów w Europie.
W razie pytań bądź wątpliwości, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numerem telefonu 571 351 002.

Do zobaczenia!