Firma ATTIQ producentem koszulki 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu!

Znamy już wykonawcę koszulek, które można było zamawiać w ramach pakietów startowych 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu. Została nim firma ATTIQ, będąca również producentem ręcznika.


To techniczna koszulka, wykonana z niezwykle lekkiego i przewiewnego materiału. Bardzo dobrze dopasowuje się do ciała, a jej struktura pozwala na błyskawiczne odprowadzanie wilgoci. Dzięki siateczkowej strukturze, koszulka świetnie nadaje się do uprawiania sportu, nawet w wysokiej temperaturze. Na froncie znalazły się najważniejsze budowle stolicy Dolnego Śląska. W jej centralnej części pojawił się księżyc w pełni, na którego tle - w zależności od męskiej lub damskiej wersji, umieszczona została biegaczka lub biegacz. Powyżej możemy znaleźć logotyp imprezy.


Z drugiej strony koszulki widnieje motyw z numerem “dziewięć”. W liczbie dumnie prezentuje się księżyc, a po jej lewej stronie - podobnie jak z przodu, widnieje panorama nocnego Wrocławia. Całość otaczają gwiazdy i niebieska poświata oddzielająca elementy motywu od czarnego koloru koszulki. Pod kołnierzem widoczne jest logo organizatora imprezy, Młodzieżowego Centrum Sportu Wrocław, a poniżej, w prawym rogu nazwa wydarzenia w identyfikacji znanej z plakatu Nocnego Półmaratonu. 

W tym momencie nie ma możliwości składania dodatkowych zamówień na koszulki. Jeżeli się pojawi, niezwłocznie o tym poinformujemy.