Godziny otwarcia bieżni lekkoatletycznej i nowy regulamin stadionu piłkarskiego “Sztabowa”

Informujemy, że w zakładce “zobacz obiekty” pojawił się nowy regulamin stadionu piłkarskiego “Sztabowa”. Zmiana polega na doprecyzowaniu 3. punktu dokumentu, który traktuje o możliwości korzystania z ogólnodostępnej części obiektu.

 

Bieżnia lekkoatletyczna jest częścią stadionu piłkarskiego “Sztabowa” i znajduje się na terenie ogólnodostępnej strefy obiektu. Żeby z niej skorzystać, nie trzeba robić rezerwacji ani ponosić jakichkolwiek opłat. Szczegóły, takie jak godziny czy dni otwarcia bieżni znajdują się w 3. punkcie regulaminu, brzmiącym następująco:

 

“Ogólnodostępna część obiektu funkcjonuje w systemie całorocznym - 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 22:00. Wyjątek stanowią dni określone przez dyrektora MCS jako wolne. W soboty i niedziele w godzinach przeznaczonych na rozgrywki piłkarskie, część ogólnodostępna zostaje wyłączona dla użytkowników, którzy nie dokonali rezerwacji. Podczas trwania meczów dozwolone jest korzystanie tylko z trybun znajdujących się na obiekcie. Po zakończeniu rozgrywek teren stadionu jest zamykany i wyłączony z dostępności. “

 

W myśl powyższego zapisu podkreślamy, że z bieżni lekkoatletycznej zlokalizowanej na terenie stadionu piłkarskiego “Sztabowa”, można korzystać od poniedziałku do piątku w godz. od 7:00 do 22:00. W soboty, niedziele oraz dni wolne od pracy użytkowanie bieżni jest niedozwolone.