Sezon kąpielowy dobiegł końca!

Wakacje to zawsze czas, którego wyczekujemy z niecierpliwością. To okres, kiedy możemy oderwać się od codziennych obowiązków i cieszyć się słońcem, wodą i wspaniałymi atrakcjami. Choć sezon kąpielowy na obiektach zarządzanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu minął, to liczba odwiedzin i zainteresowanie mieszkańców robią wrażenie! 


Wrocławianie kochają wodny wypoczynek 


Kąpielisko Morskie Oko - największy i najpopularniejszy tego typu obiekt w mieście, było otwarte od 1 czerwca do 31 sierpnia. Nieprzerwanie przez cały ten czas przyciągało tłumy entuzjastów wodnych przygód. Liczba około 90 000 osób, które odwiedziły to miejsce, jest imponująca i pokazuje, że popularny “Morak” po przejściu renowacji budzi jeszcze większe zainteresowanie, niż wcześniej. 


Kąpieliska ,,Oporów" oraz ,,Królewiecka", pomimo pewnych okresowych przeciwności losu, nadal dostarczały radość i ochłodę tysiącom odwiedzających. Blisko 25 000 osób wybrało się nad brzeg ul. Harcerskiej, aby skorzystać z uroków Kąpieliska ,,Oporów". Tymczasem Kąpielisko ,,Królewiecka" przy ul. Królewieckiej, które przez krótki okres było nieczynne z powodu sinicy, zdołało przyjąć około 20 000 osób. Podobną liczbę odwiedzających zanotowano na Kąpielisku  ,,Pawłowice" przy ul. Jeziorowej. Tam również około 20 000 osób czerpało radość z letnich dni. 


Do zobaczenia w wakacje! 


Chcielibyśmy serdecznie podziękować mieszkańcom Wrocławia za to, że z taką ochotą korzystali z zarządzanych przez nas obiektów. Wasza obecność, uśmiechy i entuzjazm sprawiły, że miniony sezon kąpielowy będziemy wspominać z uśmiechem. Wspólnie stworzyliśmy atmosferę radości, relaksu i przygody - mówi Łukasz Wójcik, dyrektor MCS Wrocław.


Łącznie, kąpieliska znajdujące się w zarządzie Młodzieżowego Centrum Sportu w ciągu dwóch miesięcy odwiedziło ponad 155 tys. osób. Dziękujemy za Wasze zaufanie i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!