10. Nocny Wrocław Półmaraton – rekordowa sprzedaż pakietów startowych!

Zaledwie dwa tygodnie otwartej sprzedaży wystarczyły, żeby aż 10 tysięcy pakietów startowych znalazło swoich właścicieli! To wydarzenie nie tylko ustanawia rekord w szybkiej wyprzedaży miejsc, ale również potwierdza prestiż tego niezwykłego biegu, który zyskuje coraz większą popularność wśród zawodników z całej Europy.


Dumna historia Nocnego Wrocław Półmaratonu


Nocny Wrocław Półmaraton od lat zdobywa uznanie i serca biegaczy poprzez swój wyjątkowy charakter. Malownicza trasa, wiodąca przez piękne ulice Wrocławia, podkreśla nie tylko urok miasta, ale także sprawia, że uczestnicy doświadczają wyjątkowego klimatu nocnego miasta stu mostów. To nie tylko sportowe wyzwanie, ale także niezapomniana podróż przez zabytkowe miejsca, których piękno  nocą staje się jeszcze bardziej magiczne.

Rozwój biegu na przestrzeni dziesięciu lat jest imponujący, a zainteresowanie tegoroczną edycją potwierdza, że Nocny Wrocław Półmaraton to już nie tylko lokalne wydarzenie, ale prawdziwa perła w biegowym kalendarzu Europy. Reputacja biegu przyciąga nie tylko doświadczonych zawodników, ale także tych, którzy chcą przeżyć podjąć takie wyzwanie po raz pierwszy w niezwykłych okolicznościach.


Oficjalna kolekcja odzieży biegowej


Choć 10 tysięcy pakietów startowych znalazło już swoich nabywców, to organizatorzy mają dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby wciąż być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Nadal istnieje możliwość zamówienia oficjalnej kolekcji ubrań biegowych związanych z 10. Nocnym Wrocław Półmaratonem. Dla tych, którzy chcą zanurzyć się w atmosferę biegu, a jednocześnie nosić wyjątkowe pamiątki, to doskonała okazja do zakupu unikatowych produktów. Można je zamówić tutaj: attiq.net/132-nocny-wroclaw-polmaraton