Ułatwienia dostępu

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław wspólnie z ATTIQ na starcie 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław ponownie stawia na sprawdzonego partnera w przygotowaniach do jednego z najważniejszych biegów w Polsce. Firma ATTIQ została oficjalnie ogłoszona Partnerem Technicznym 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu.


Sprawdzone rozwiązania


W minionym roku współpraca między Młodzieżowym Centrum Sportu Wrocław a ATTIQ była ważnym elementem sukcesu 9. edycji Nocnego Wrocław Półmaratonu. Szczególną popularnością cieszyła się koszulka biegu. Jej unikalny design i wysoka jakość wykonania sprawiły, że do dziś można spotkać ją na największych imprezach biegowych na całym świecie. Niemal 4 tysiące sztuk zostało sprzedanych, co potwierdza nie tylko popularność wydarzenia, ale również satysfakcję uczestników z oferowanych produktów.


  • Decyzja o kontynuacji współpracy była  naturalnym krokiem dla obu stron. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław zdecydowało się powierzyć ATTIQ produkcję koszulek na jubileuszową, dziesiątą edycję Nocnego Wrocław Półmaratonu, mając pełne zaufanie do jakości i profesjonalizmu firmy - mówi Łukasz Sarapuk, dyrektor imprezy.


Projekt koszulki 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu


Centralnym motywem koszulki jest mapa biegu, ukazana z niebieską, magiczną poświatą. Widzimy na niej wyraźnie symboliczne X – rzymską dziesiątkę, nawiązującą do jubileuszowej, dziesiątej edycji półmaratonu. To nie tylko liczba, to symbol siły, wytrwałości
i osobistego bohaterstwa wszystkich biegaczy, którzy podjęli się wyzwania pokonania
21,0975 km po nocnych ulicach Wrocławia.

W samym sercu X ukazana jest panorama miasta, przypominająca o historii każdego biegacza, który kiedykolwiek przekroczył metę półmaratonu. Wrocław to wyjątkowe miejsce na biegowej mapie Polski, a “X” niczym znak na niebie wzywa biegaczy do pokonywania własnych ograniczeń.

Rękawy koszulki ozdobione są logo miasta oraz złotym “X”, podkreślającym jubileuszowy charakter wydarzenia. Z tyłu koszulki kontynuowany jest motyw z fragmentem trasy biegu, przedstawionym w komiksowym, super bohaterskim stylu. To opowieść o bohaterstwie każdego uczestnika, który wbrew swoim słabościom i przeciwnościom codziennego życia, pokonuje kolejne kilometry na każdym treningu, czego zwieńczeniem jest przekroczenie linii mety kolejnych zawodówWyjątkowy jubileusz


Każda edycja tego biegu przyciąga tysiące biegaczy z różnych zakątków Polski i zagranicy, a jakość oferowanych produktów jest jednym z kluczowych elementów, które sprawiają, że uczestnicy chcą zachować pamiątkę z udziału w wydarzeniu. Właśnie z tego powodu Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław postawiło na partnera, który zdolny jest sprostać oczekiwaniom wymagających biegaczy.

Warto dodać, że na przyszłorocznej koszulce będzie można wykonać personalizację. Indywidualny napis będzie unikalnym wyróżnikiem, dzięki któremu pamiątka z wydarzenia zyska dodatkową wartość. Organizator zapowiada, że poza koszulkami biegacze mogą liczyć na wiele innych gadżetów. Firma ATTIQ i MCS Wrocław pracują już nad wdrożeniem jubileuszowej kolekcji Nocnego Wrocław Półmaratonu. Więcej informacji w tej sprawie pojawi się wkrótce.


Zapisz się!

Zapisy rozpoczną się tradycyjnie 1 stycznia, minutę po północy. Wszystkie informacje dotyczące 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu znajdują się w mediach społecznościowych organizatora (facebook.com/nocnywroclawpolmaraton) oraz na mcs.wroc.pl/polmaraton