Ułatwienia dostępu

Aktywność dla całej rodziny - zapisz się na Wieczorny Bieg Rodzinny!

Aby tradycji stało się zadość, główną imprezą towarzyszącą przed 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem  będzie PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zapisy rozpoczną się już 26 kwietnia.
 

Młodsi i mniej doświadczeni biegacze również mogą poczuć atmosferę wieczornego, wrocławskiego biegania. 15 czerwca o godz. 17:00 - kilka godzin przed startem nocnego półmaratonu, odbędzie się PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zawodnicy zmierzą się z dystansem około 1100 metrów i pobiegną wokół Stadionu Olimpijskiego.

 

Świetna zabawa dla całej rodziny!

 

Uczestnicy na pokonanie trasy mają aż 30 minut. To wystarczająco długo, by każdy - bez względu na swój wiek i sportową formę, mógł wziąć udział w wydarzeniu. Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu. Zawodnicy nie będą również klasyfikowani, choć każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal.

 

Zapisy

 

Rejestracji na PKO Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego będzie można dokonać od 26 kwietnia do 10 czerwca (lub wyczerpania limitu miejsc). Opłata za pakiet startowy dla jednego uczestnika wynosi 25,00 zł. W tym roku, na starcie będzie mogło stanąć 550 zawodników. Regulamin, szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajduje się tutaj.

 

ZAPISY

REGULAMIN