Ułatwienia dostępu

Ruszyły zgłoszenia do Expo

10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton nie jest tylko wydarzeniem sportowym, to również doskonała okazja dla firm do promocji i sprzedaży swoich produktów. W ramach jubileuszowej edycji biegu odbędzie się EXPO, które zapewnia platformę dla przedsiębiorców chcących dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.


EXPO będzie miało miejsce w dniach 13-15 czerwca 2024 roku, w Hali Wielofunkcyjnej AWF Wrocław przy al. I. J. Paderewskiego 35. To trzy dni pełne możliwości prezentacji Twoich produktów oraz nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Każdy z 12 tys. zawodników musi przejść przez strefę wystawienniczą, żeby odebrać swój pakiet startowy. To ogromna liczba potencjalnych klientów!


Przestrzeń EXPO będzie otwarta dla zwiedzających w godzinach pracy biura zawodów:

  • w czwartek, 13 czerwca 2024 r., w godzinach 15:00 - 20:00,
  • w piątek, 14 czerwca 2024 r., w godzinach 12:00 - 20:00,
  • w sobotę, 15 czerwca 2024 r., w godzinach 10:00 - 21:00.

Aby wziąć udział w EXPO, należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy  dostępny poniżej w aktualności na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tym samym miejscu można znaleźć regulamin i cennik strefy.

Pamiętaj, że zgłoszenie uczestnictwa w EXPO nie jest jednoznaczne z przyznaniem stoiska – stanowi jedynie czasową rezerwację. Masz 14 dni od przesłania zgłoszenia na uiszczenie opłaty za wybrane stoisko. Nie zwlekaj, miejsca są ograniczone!


Nie ma już czasu do stracenia! Ostateczny termin przyjmowania opłat za udział w EXPO mija 12 czerwca 2024 roku. Nie czekaj do ostatniej chwili, dołącz do nas już dziś i zaprezentuj swoje produkty na jednym z największych wydarzeń sportowych w Polsce.

Pamiętaj, aby wypełnić formularz i zapoznać się z regulaminem. Zarezerwuj swoje miejsce na Expo już teraz!


REGULAMIN


FORMULARZ