Ułatwienia dostępu

Sprawdź się przed 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Już za niecałe trzy miesiące odbędzie się 10. PKO Nocny Wrocław Półmaraton - wyjątkowe wydarzenie dla miłośników biegania z całego świata. Tych, którzy chcą sprawdzić się przed najważniejszą imprezą, Decathlon Wrocław, Pro-Run i MCS Wrocław zapraszają na serię biegów treningowych z pomiarem czasu i atrakcyjnymi nagrodami.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

 

Biegi odbędą się na Stadionie Olimpijskim w trzech różnych terminach: 14 kwietnia (godz. 10.00), 19 maja (godz. 10.00) i 9 czerwca (godz. 20.00). W każdym z nich do wyboru będą trzy dystanse: 5 km, 10 km i 15 km, co pozwoli na dostosowanie treningu do indywidualnych celów i poziomu zaawansowania.

Każdy z biegów będzie doskonałą okazją do przetestowania swoich umiejętności i monitorowania postępów przed 15 czerwca, kiedy odbędzie się 10.PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Na uczestników czekają nie tylko elektroniczny pomiar czasu, ale też strefy regeneracyjne, punkty z wodą i napojami izotonicznymi oraz szatnie i depozyt.

 

Finałowy trening o godzinie 20:00

 

Finałowy bieg treningowy odbędzie się 9 czerwca o godzinie 20:00, czyli niespełna tydzień przed 10. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonem. Dzięki temu, uczestnicy będą mogli odtworzyć warunki startowe przed nocną połówką. Warto dodać, że podczas finałowego “sprawdzianu” odbędzie się losowanie nagród rzeczowych od firmy Decathlon, a jeden udział w biegu treningowych to jeden los podczas loterii. Udział w każdym z nich gwarantuje aż trzy szanse na wygraną.

 

Bezpłatne treningi dwa razy w tygodniu

 

Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław, organizator 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu, oraz Decathlon Wrocław, partner sportowy biegu, zapraszają na bezpłatne treningi biegowe z wykwalifikowanym trenerem. Zajęcia stanowią cykl przygotowujący do startu w jubileuszowej edycji Nocnego Wrocław Półmaratonu.

Treningi odbywają się na Stadionie Olimpijskim w każdą środę o godz. 17.00 i sobotę o godz. 10.00. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław do dyspozycji uczestników zapewnia szatnie i prysznice, a Partner Sportowy cyklu - Decathlon Wrocław dba o ich właściwe nawodnienie oraz uzupełnienie energii po wysiłku.

 

Dołącz do nas!

 

Seria biegów treningowych to doskonała okazja nie tylko do doskonalenia i sprawdzenia swojej formy fizycznej, ale również do integrowania się z innymi miłośnikami biegania. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zapisać przez aplikację Decathlon GO - https://go.decathlon.pl/l/bieg-decathlon-cup-wroclaw/65f975bb-038a-4239-a257-a18d99856634.