Za nami pierwszy trening przygotowawczy do 10. Nocnego Wrocław Półmaratonu!

Wczoraj, 6 marca, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się pierwszy trening z cyklu bezpłatnych zajęć biegowych organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław i Decathlon Wrocław. Pomimo deszczowej pogody, frekwencja dopisała, a atmosfera była gorąca!


Przygotuj się do startu w półmaratonie!


Zajęcia poprowadził doświadczony trener biegowy, Piotr Ślęzak, który zadbał o odpowiednie przygotowanie wszystkich uczestników. Rozgrzewka, część biegowa na trasie "Między Mostami" oraz stretching - wszystko to odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Uczestnicy treningu mogli nie tylko poprawić swoją kondycję biegową, ale także poznać innych pasjonatów biegania i zdobyć cenne wskazówki od doświadczonego trenera. Już w najbliższą sobotę, 11 marca, odbędzie się kolejny trening. Tym razem spotykamy się o godzinie 10:00 na Stadionie Olimpijskim. Zapisy na zajęcia są już dostępne w aplikacji Decathlon GO.

Przypominamy, że udział w cyklu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dziś!


Zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych treningach!


Więcej informacji:


Do zobaczenia na trasie!