Ułatwienia dostępu

Podziękowania

Szanowni Biegacze,


Z całego serca pragnę Wam podziękować za udział w 9. Nocnym Wrocław Półmaratonie. Wasza obecność sprawiła, że ten wieczór był magiczny i niezapomniany. Razem stworzyliśmy jedną z najbardziej wyjątkowych imprez sportowych w Europie.


To dla mnie wielki zaszczyt, że mogłem pełnić tak ważną rolę w wydarzeniu, które zgromadziło tysiące pasjonatów biegania z różnych zakątków świata. Wasza determinacja
i zaangażowanie były niezwykle inspirujące. Mam nadzieję, że emocje, które widziałem na Waszych twarzach po przekroczeniu linii mety wynagrodziły Wam cały trud i wysiłek, włożony w ukończenie biegu.


Wrocław Półmaraton to nie tylko bieg, to również niepowtarzalna okazja do odkrywania piękna naszego miasta. Dziękuję, że razem z nami przemierzyliście najbardziej urokliwe zakątki stolicy Dolnego Śląska. Wasza obecność sprawiła, że całe miasto tętniło życiem, a atmosfera była pełna radości i wzajemnego wsparcia.


Jesteście częścią historii Wrocławia, a Wasze osiągnięcia przypominać będą nam o sile, determinacji i dążeniu do celu. Życzę Wam kontynuacji swoich biegowych przygód, nieustannego rozwoju i spełnienia marzeń. Mam nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnych edycjach Nocnego Wrocław Półmaratonu, aby wspólnie tworzyć kolejne niezapomniane chwile.Z wyrazami szacunku,


Dyrektor 9. Nocnego Wrocław Półmaratonu
Łukasz Sarapuk