Ułatwienia dostępu

Zapisz się na Wieczorny Bieg Rodzinny!

Aby tradycji stało się zadość, główną imprezą towarzyszącą 9. Nocnemu Wrocław Półmaratonowi będzie Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zapisy rozpoczną się już 15 maja.


Młodsi i mniej doświadczeni biegacze również mogą poczuć atmosferę wieczornego, wrocławskiego biegania. 17 czerwca o godz. 18:00 - kilka chwil przed startem nocnego półmaratonu, odbędzie się Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego. Zawodnicy zmierzą się z dystansem około 1100 metrów i pobiegną wokół Stadionu Olimpijskiego.


Świetna zabawa dla całej rodziny!


Uczestnicy na pokonanie trasy mają aż 30 minut. To wystarczająco długo, by każdy - bez względu na swój wiek i sportową formę, mógł wziąć udział w wydarzeniu. Podczas biegu nie będzie dokonywany pomiar czasu. Zawodnicy nie będą również klasyfikowani, ale każdy z nich otrzyma pamiątkowy medal.


Zapisy


Rejestracji na Wieczorny Bieg Rodzinny im. Jerzego Witkowskiego będzie można dokonać od 15 maja do 15 czerwca (lub wyczerpania limitu miejsc). Opłata za pakiet startowy dla jednego uczestnika wynosi 20,00 zł. W tym roku, na starcie będzie mogło stanąć 500 zawodników. Link do zapisów zostanie umieszczony na Fanpage’u biegu: facebook.com/nocnywroclawpolmaraton