Ułatwienia dostępu

WrocWalk 2023 - największa rodzinna impreza w mieście już 11 listopada

11 listopada br. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy zabawę, ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie piękna Wrocławia - “WrocWalk”! To rodzinna impreza z okazji Dnia Niepodległości, która każdego roku przyciąga tysiące uczestników w różnym wieku, chcących w aktywny sposób celebrować tę szczególną rocznicę.

 

Tegoroczna edycja wydarzenia niesie za sobą wiele zmian. Spragnieni przygody uczestnicy mogą liczyć na nowe, zaskakujące trasy. Na wiernych tradycji lub tych, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w poprzednich imprezach również czeka coś specjalnego. Szlak, na którym znajdą największe hity minionych odsłon “WrocWalka”.Dołącz do gry, w której planszą jest całe miasto!


“WrocWalk” to nie tylko zabawa, to prawdziwa przygoda! Całe miasto staje się planszą do gry, a uczestnicy mają okazję odkryć Wrocław na nowo. To doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki miasta, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska. Wszystko to w duchu zabawy, niepodległości  i wspólnego spędzania czasu.

Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy, których nazwy i przebieg są jeszcze owiane tajemnicą. Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty z poprzednich odsłon “WrocWalka”, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.

 

 

Największa zabawa rodzinna w Polsce

 

“WrocWalk” to nie tylko spacer - to prawdziwa przygoda! Każdy uczestnik, który wykupi pakiet startowy otrzyma specjalny zestaw gadżetów, mapę, a jeśli zbierze wszystkie pieczątki, to również pamiątkowy medal imprezy. Tegoroczny “WrocWalk” wystartuje 11 listopada o godz. 11:00. Zapisy rozpoczną się wkrótce, a wszystkie bieżące informacje będą dostępne w mediach społecznościowych oraz na stronie internetowej organizatora -  mcs.wroc.pl/wrocwalk.