Ułatwienia dostępu

WrocWalk 2023 - zaczynamy zapisy!

11 listopada br. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy zabawę, ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie piękna Wrocławia - “WrocWalk”! To rodzinna impreza z okazji Dnia Niepodległości, która każdego roku przyciąga tysiące uczestników w różnym wieku, chcących w aktywny sposób celebrować tę szczególną rocznicę. Właśnie rozpoczęły się zapisy na tegoroczną odsłonę wydarzenia.


Kliknij ZAPISZ SIĘ i dołącz do gry, w której planszą jest całe miasto! Cena -  niezależnie od wybranej trasy – wyniesie 50 zł. Biuro zawodów zostanie otwarte w Przejściu Dialog przy ul. Świdnickiej 19, a jego działanie zaplanowano na piątek 10 listopada od godz. 12.00 do 20.00 i w dniu imprezy od godz. 8.00 do 12.00. W pakietach startowych znajdą się m.in. worko-plecak, czapka zimowa, mapa wybranej trasy oraz inne, drobne gadżety.

Po dokonaniu zakupu online, pakiety będzie można odebrać w czasie funkcjonowania biura zawodów.


Największa zabawa rodzinna w Polsce


“WrocWalk” to nie tylko spacer - to prawdziwa przygoda! Każdy uczestnik, który wykupi pakiet startowy otrzyma specjalny zestaw gadżetów, mapę, a jeśli zbierze wszystkie pieczątki, to również pamiątkowy medal imprezy.